• Zatrzask

   

    ZATRZASKI

                                NAPY 

                                                  OCZKA

 • Nici hurtownia

   

  ZAMÓWIENIA NICI:         clapa@krawieckie.pl 

 • Hurtownia nap

   

  HURTOWNIA NAP

 • Importer nici..

   

   IMPORTER NICI

 • Importer podszewki.

   

    IMPORTER PODSZEWKI

 • Importer nici krawieckich.

   

   

UWAGA!  Obsługujemy tylko podmioty gospodarcze.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej hurtowni na YouTube:

https://youtu.be/irApAxDg5x4 

 

Rzep

To jest potoczna nazwa taśmy składającej się z dwóch części(stron).Jedna część zakończona drobnymi haczykami, które po złączeniu z drugim elementem( w którym znajdują się cienkie włókna materiału) umożliwiają szybkie i łatwe połączenie, a także rozłączenie(rozpięcie).

Velcro, bo taka jest handlowa nazwa, wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu;

W przemyśle odzieżowym rzep odzieżowy często wszywany jest do wyrobów jesienno-zimowych (głównie kurtek),jako element łączący mankiety, kieszenie(wewnętrzne oraz zewnętrzne), plisy, klapki, patki, "kiszenie" w które chowany jest kaptur.

W przemyśle obuwniczym taśma rzep z powodzeniem stosowana jest w produktach dziecinnych i młodzieżowych. Ułatwia i umożliwia np. przedszkolakom samodzielne zapięcie czasami z trudem i ogrom założonych bucików. 

W przemyśle kaletniczym doskonale sprawdza się w miejscach wymagających szybkiego połączenia niewielkich kieszonek lub klapek. Natomiast we wnętrzu toreb podróżnych ułatwia i umożliwia ułożenie w odpowiednim miejscu pakowanych ubrań, butów czy ręczników.

Rzep z klejem jest, to dodatkowa grupa tych produktów często ze względu na swoje właściwości stosowana w przemyśle tapicerskim. Rzep z klejem stosowany jest również przy różnego rodzaju wzornikach ponieważ umożliwia wyeksponowanie oferowanych produktów(próbek) w dowolnym miejscu. W okresie letnim natomiast montowany jest w cieszących się coraz większym zainteresowaniem moskitierach.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl