Taśma suwakowa zamki błyskawiczne

TAŚMA SUWAKOWA 5 TAŚMA SUWAKOWA 5
Producent: CHINY
Cena:

71,71 zł

zobacz więcej

Zamki błyskawiczne oraz taśma suwakowa

Taśma suwakowa taśma zamkowa

 taśma suwakowa taśma zamkowa taśma suwakowa do pokrowców taśma suwakowa do pościeli taśma suwakowa do jaśków

Podczas codziennych zajęć, czynności i obowiązków, rzadko mamy czas na rozważania jak dużą rolę w naszym życiu codziennym odgrywają  zamki błyskawiczne i taśma suwakowa. A przecież zamki błyskawiczne towarzyszą nam praktycznie przez cały dzień. Prowadząc już na przykład poranną toaletę część niezbędnych rzeczy spakowanych jest w kosmetyczki, które zaopatrzone są w nierozdzielcze żyłkowe zamki błyskawiczne. Później(czyli w ciągu dnia) bezpośredniego kontaktu z zamkami błyskawicznymi będzie już dużo więcej. Nie licząc bielizny każdy kolejny element naszego stroju może być zaopatrzony w zamek błyskawiczny. Sukienki mają wszyty wysokiej jakości kryty  (niewidoczny) zamek błyskawiczny , a w garsonkach są zastosowane zamki błyskawiczne żyłkowe lub metalowe. Nawet w marynarkach od wewnętrznej strony bywają kieszonki zakończone nierozdzielczymi zamkami błyskawicznymi. Spodnie natomiast w zależności od użytego materiału zaopatrzone są w nierozdzielcze zamki metalowe lub żyłkowe. Natomiast do odzieży zewnętrznej (wizytowej i sportowej) stosujemy rozdzielcze zamki błyskawiczne. Zamki i taśmę suwakową stosujemy również w namiotach ogrodowych lub różnego rodzaju pokrowcach: na odzież, na wózki lub rowery itp. A kiedy już wieczorem po trudach i wyzwaniach dnia codziennego usiądziemy na naszej ulubionej sofie lub położymy się na wygodnym materacu szykując się do spania, po raz kolejny mammy możliwość docenić wszechstronność zastosowania zamków błyskawicznych i taśmy suwakowej użytej do produkcji mebli tapicerowanych i materacy. Mając na uwadze powyższe rozważania oferowane zamki błyskawiczne w naszej hurtowni BD CŁAPA możemy podzielić na kilka grup.

Zamki błyskawiczne żyłkowe

Pierwszą grupę stanowią zamki błyskawiczne żyłkowe. Są to chyba najbardziej rozpoznawalne i najczęściej stosowane zamki w zakładach krawieckich i w zakładach kaletniczych. Ich dużą zaletą jest stosunkowo niska cena przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu. Zamki żyłkowe lub inaczej nazywane jako zamki błyskawiczne rozdzielcze sprzedawane są w naszej hurtowni BD CŁAPA i posiadają maszynkę typu auto-lock. Maszynka tego typu precyzyjnie się przesuwa np. w kurtkach, kamizelkach itp. Jednak największą zaletą tych maszynek jest mechanizm, który zapobiega samoczynnemu rozpinaniu się zamka więc dzięki temu można takie suwaki/maszynki zastosować w zamkach błyskawicznych łącznych czyli takich, które otwierają się tylko z jednej strony. Tego typu maszynki zakładane są w zamkach wszywanych np. do spodni, spódnic lub torby podręcznej i podróżnej.  

Zamki błyskawiczne kostka

Drugą grupę stanowią zamki błyskawiczne kostkowe. Są to zamki nieco droższe od poprzednich, ale od momentu kiedy pojawiły się na rynku również znalazły uznanie u projektantów i producentów. Podobnie jak poprzednie występują w wersji rozdzielczej i nierozdzielczej. 

Zamki błyskawiczne metalowe

Trzecią grupę stanowią zamki błyskawiczne metalowe. Zamki te, ze względu na walory ozdobne doskonale prezentują się w wyrobach damskich. Bardzo często suwaki w tych zamkach zaopatrzone są w ozdobną przywieszkę ułatwiającą rozpinanie lub zapinanie, ale przede wszystkim nadają niepowtarzalny wygląd.   

Opisane zamki sprzedajemy w różnych kolorach oraz rozmiarach.   

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl