Opcje przeglądania

Wyprzedaże

         Guma dziana        taśma rzep     taśma suwakowa

 

 

   zamek błyskawiczny metalowy zamek błyskawiczny  zamki błyskawiczne rozdzielcze

 

 

Guma dziana  

Jest to wysokiej jakości guma o znakomitej elastyczności używana do produkcji pościeli, ubrań, bielizny. W zależności od zastosowania występują różne formy konfekcjonowania tego asortymentu. Wąskie gumy pakowane są luzem w kartony po 2000/2500 metrów oraz nawijane są na szpule po 100, 200 lub 300 metrów. Natomiast guma od szerokości 2cm zwijana jest w krążki po 25 metrów. 

Taśma rzep

Jest to taśma składającą się z dwóch elementów czyli strony miękkiej zwanej pętelką oraz strony ostrej czyli haczyka. Rzep używany jest jako element łączący dwie powierzchnie (dwa elementy)  np. podczas produkcji odzieży roboczej lub podczas produkcji pokrowców samochodowych. W sprzedaży mamy kilka szerokości rzepu: 2cm, 2,5cm, 3cm, 3,8cm, 5cm.

Zamki błyskawiczne

Zamki błyskawiczne możemy podzielić na trzy podstawowe grupy. Rozróżniamy zamki żyłkowe, zamki kostkowe oraz zamki metalowe, wszystkie te zamki mogą występować w wersji rozdzielczej i w wersji nie rozdzielczej. Dodatkowo zamki żyłkowe występują również w wersji krytej, które wszywane są wyrobach, gdzie wymagana jest forma "ukrycia"  zamka. Do wszywania zamków najlepiej zastosować dedykowane stopki, które umożliwiają dokładne i precyzyjne zamocowanie zamków błyskawicznych.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl