Napy Nity Springi Zatrzaski

Napy metalowe 12,5mm 720 szt Napy metalowe 12,5mm 720 szt
Producent: Turcja
Cena:

104,00 zł

zobacz więcej
Zatrzaski i springi  11mm 720szt. Zatrzaski i springi 11mm 720szt.
Producent: Import
Cena:

175,00 zł

OP
zobacz więcej
  • nowość

Napy zatrzaski nity springi 

Zatrzaski Springi 

Jesteśmy  firmą zajmującą się się hurtową sprzedażą nap, springów, nitów oraz oczek. Działalność naszą prowadzimy od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta zyskaliśmy wielu nowych odbiorców z kraju, a także Europy.  Przez cały czas podążając za nowymi trendami zwiększamy ilość oraz rodzaj asortymentów i dzięki temu obecnie możemy zaproponować duży wybór produktów w galanterii metalowej. Ponadto wiele asortymentów tureckich sprowadzamy dla naszych odbiorców na indywidualne zamówienie.

Napy

Jednym z produktów oferowanych przez naszą firmę są napy stalowe o średnicy 12,5 lub 15mm. Ich elegancki wygląd, funkcjonalność oraz wysoka jakość wykończenia sprawiają, iż znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. W zależności od miejsca zastosowania pełnią funkcję konstrukcyjną, regulującą lub ozdobną. Najczęściej jednak możemy je spotkać w przemyśle odzieżowym, gdzie ich rozmiar kolor oraz typ dobierany jest do aktualnie prowadzonej produkcji. Ze względu na rodzaj zapięcia dzielimy je na dwa typy. Są to napy typu STANDARD oraz typu ALFA. W ofercie mamy także napy nierdzewne o średnicy 15mm i 12,5mm. 

Oczka i nity kaletnicze

Odrębną grupę w galanterii metalowej stanowią oczka i nity. Oczka są to elementy, które po zamontowaniu i zaciśnięciu w miejscu przeznaczenia zostawiają otwór o określonej średnicy, a stosowane np. w przemyśle odzieżowym i obuwniczym pełnia rolę "przelotową", wentylacyjną lub ozdobną. Nity natomiast w przeciwieństwie do oczek po zamontowaniu tworzą okrągłą lekko wypukłą powierzchnię, a w odróżnieniu do nap po zamontowaniu ściśle łączą ze sobą na stałe dwa (lub więcej) elementy. Kolejnymi produktami w tej kategorii są springi, które bardzo często można  spotkać w wyrobach bieliźnianych, niemowlęcych lub pościelowych. Uzupełnieniem całej galanterii są  zapięcia do spodni i spódnic w postaci haków, które po zamontowaniu dodają elegancji gotowym produktom.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl