Nici do szycia

Nici szwalnicze 12szt, 50S/2. Nici szwalnicze 12szt, 50S/2.
Producent: Import
Cena:

51,07 zł

OP
zobacz więcej
Nici białe ORION 10 000 metrów Nici białe ORION 10 000 metrów
Producent: 0044
Cena:

89,20 zł

OP
zobacz więcej
Nici do podszywarki Tytan 250 Nici do podszywarki Tytan 250
Producent: ariadna
Cena:

17,11 zł

szt.
zobacz więcej
NICI POLIESTROWE BIAŁE NA WAGĘ  NICI POLIESTROWE BIAŁE NA WAGĘ
Producent: 0044
Cena:

27,93 zł

szt
zobacz więcej
NICI POLIESTROWE CZARNE 10szt NICI POLIESTROWE CZARNE 10szt
Producent: 0044
Cena:

102,00 zł

OP
zobacz więcej
NICI POLIESTROWE CZARNE NA WAGĘ NICI POLIESTROWE CZARNE NA WAGĘ
Producent: Polska
Cena:

29,16 zł

szt
zobacz więcej
Nici poliestrowe kolory 10szt Nici poliestrowe kolory 10szt
Producent: Polska
Cena:

110,50 zł

OP
zobacz więcej

Hurtownia nici, nici szwalnicze  nici szwalnicze

Nici szwalnicze 

Nici to jest jedno z ogniw (ale chyba najważniejsze)  całego łańcuszka produkcyjnego, które potrzebne jest do połączenia poszczególnych elementów w celu wyprodukowania i wprowadzenia na rynek własnej niepowtarzalnej kolekcji. Nasza hurtownia Dodatków Krawieckich BD CŁAPA od wielu lat zajmuje się importem oraz dystrybucją wysokiej jakości nici krawieckich i szwalniczych. Od samego początku są one produkowane pod ścisłą kontrolą z najwyższej jakości włókien poliestrowych, zgodnie z obowiązującymi wymogami i standardami "Oko Tex Standard 100" (Tekstylia Godne Zaufania). Głównie chodzi o zachowanie stałej grubości, sposobu łączenia włókien oraz użycia odpowiednich barwników.

Nici do maszyn przemysłowych

W ofercie mamy nici do każdego rodzaju maszyny:  stebnówki, owerloka, dwuigłówki, dziurkarki, guzikarki, a także do maszyn hafciarskich. Nici krawieckie do owerloka i stebnówki typu STANDARD 50S/2, to najpopularniejszy produkt w swojej grupie ze względu na bogatą gamę kolorystyczną bardzo dobre właściwości szwalnicze oraz atrakcyjną cenę.  Nici typu POWER 40S/2 są nieco grubsze od nici standardowych i stosowane do wyrobów z grubszych tkanin lub produkowanych w okresie jesienno-zimowym. 

Wysokiej jakości nici szwalnicze

Kolejną grupę stanowią nici o zwiększonej zawartości silikonu, którego zadaniem jest nadanie poślizgu nitce w kontakcie z igłą, chwytaczami oraz materiałem. Dzięki temu szycie jest czystą przyjemnością. Podobnie jak w ofercie podstawowej w zależności do jakiego rodzaju produkcji będą użyte, dzielimy je na dwie grubości. Nici 50S/2 typu ORION  oraz nici 40S/2 typu WEGA. Polecane w zakładach krawieckich wyposażonych w nowoczesny park maszynowy.

Zakłady kaletnicze natomiast zaopatrujemy w wysokiej jakości Poliestrowe nici 20/2 o dużej wytrzymałości na zrywanie. Również ze względu na bardzo dobre parametry techniczne są one wykorzystywane także przez firmy krawieckie specjalizujące się się w produkcji jeansu lub odzieży roboczej.

Wiele szwalni korzysta również z przędzy bistorowej. Dla wygody klientów są one sprzedawane w szpulach o określonym nawoju lub jeżeli produkcja temu sprzyja w większych szpulach na kilogramy. 

Na sukces końcowy wpływa nie tylko materiał użyty do produkcji nici. Dlatego niezależnie od rodzaju, każda szpula nawijana jest starannie na tworzywowy stożek i pakowana w folię ochronną. Następnie tak przygotowane umieszczone są w kartonie zbiorczym. Aby jednak końcowy wyrób spełniał oczekiwania producenta i odbiorcy, poza nitką ważne jest również dobranie odpowiedniej igły do maszyn krawieckich. Dzięki zastosowaniu igieł firmy GROZZ-BECKERT i naszych nici macie Państwo pewność odpowiednio dobranych produktów. 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl