Oczka kaletnicze

Oczka metalowe

Jednym z materiałów wykończeniowych w zakładach krawieckich, kuśnierskich lub tapicerskich są oczka metalowe / stalowe zwane również jako oczka tapicerskie lub oczka kaletnicze. Niewielkie okrągłe elementy po zamontowaniu których, możliwe jest przewleczenie ozdobnego sznurka ściągającego np. kaptur, nogawki, worek lub pasek. W niektórych wypadkach pełnią również rolę wentylacyjną t/j obuwie, rękawy. Składają się z dwóch elementów. Górna część czyli kołnierz z lejkiem i dolna jako podkładka. 

    Jak zamontować oczko kaletnicze  

Oczka odzieżowe dzielimy na dwie podstawowe grupy:                                                              

Kaletnicze i krawieckie  oczka stalowe ,oczka metalowe wykonane z blachy dostępne w kilku podstawowych wielkościach(średnicach),4,5,6,8,10,12,16.W celu zapewnienia pełnego komfortu przy wyborze danego produktu, większość podanych rozmiarów występuje w trzech kolorach. Kolor srebrny(nikiel),antyk(stare złoto) oraz oxyda.

 

Oczka nierdzewne 

oferujemy w dwóch wariantach. Oczka nierdzewne w kolorze niklu, antyku i oxydy oraz oczka nierdzewne lakierowane.W oczkach lakierowanych największym zainteresowaniem cieszy się kolor biały.

Oferowane produkty sprzedajemy w opakowaniach foliowych. Dla wygody naszych klientów podkładki, dołączone do kompletu spakowane są również w osobne woreczki. Montaż oczek odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia czyli praski, do której wkręcamy odpowiednie końcówki. Przed zaciśnięciem poszczególnych elementów najpierw wykonujemy otwór w materiale, gdzie będzie zamontowane oczko. Następnie zmieniamy końcówkę i wówczas zaciskamy (zakładając wcześniej na lejek podkładkę) oczko w wyznaczonym miejscu. Wszystkie urządzenia i końcówki dostępne są w naszej hurtowni.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres email: clapa@krawieckie.pl lub bezpośrednio dzwoniąc pod nr 502 230 260                        

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl