• Zatrzask

   

    ZATRZASKI

                                NAPY 

                                                  OCZKA

 • Nici hurtownia

   

  ZAMÓWIENIA NICI:         clapa@krawieckie.pl 

 • Hurtownia nap

   

  HURTOWNIA NAP

 • Importer nici..

   

   IMPORTER NICI

 • Importer podszewki.

   

    IMPORTER PODSZEWKI

 • Importer nici krawieckich.

   

   

Oczka metalowe

Jednym z materiałów wykończeniowych w zakładach krawieckich,kuśnierskich lub tapicerskich są oczka metalowe / stalowe zwane również jako oczka tapicerskie lub oczka kaletnicze.Niewielkie okrągłe elementy po zamontowaniu których,możliwe jest przewleczenie ozdobnego sznurka ściągającego np. kaptur,nogawki,worek lub pasek.W niektórych wypadkach pełnią również rolę wentylacyjną t/j obuwie,rękawy.Składają się z dwóch elementów.Górna część czyli kołnierz z lejkiem i dolna jako podkładka. 

    Jak zamontować oczko kaletnicze  

Oczka odzieżowe dzielimy na dwie podstawowe grupy:                                                              

Kaletnicze i krawieckie  oczka stalowe ,oczka metalowe wykonane z blachy dostępne w kilku podstawowych wielkościach(średnicach),4,5,6,8,10,12,16.W celu zapewnienia pełnego komfortu przy wyborze danego produktu,większość podanych rozmiarów występuje w trzech kolorach.Kolor srebrny(nikiel),antyk(stare złoto) oraz oxyda.

 

Oczka nierdzewne 

oferujemy w dwóch wariantach.Oczka nierdzewne w kolorze niklu,antyku i oxydy oraz oczka nierdzewne lakierowane.W oczkach lakierowanych największym zainteresowaniem cieszy się kolor biały.

Oferowane produkty sprzedajemy w opakowaniach foliowych.Dla wygody naszych klientów podkładki,dołączone do kompletu spakowane są również w osobne woreczki.Montaż oczek odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia czyli praski,do której wkręcamy odpowiednie końcówki.Przed zaciśnięciem poszczególnych elementów najpierw wykonujemy otwór w materiale,gdzie będzie zamontowane oczko.Następnie zmieniamy końcówkę i wówczas zaciskamy (zakładając wcześniej na lejek podkładkę) oczko w wyznaczonym miejscu. Wszystkie urządzenia i końcówki dostępne są w naszej hurtowni.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres email: clapa@krawieckie.pl lub bezpośrednio dzwoniąc pod nr 502 230 260                        

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl