Rozmiary "24", "28", "30"

W przedstawionej poniżej kategorii zamieszczone są guziki plastikowe pościelowe(bieliźniane) w kilku średnicach, guziki metalowe do jeansu i ubrań roboczych oraz foremki guzików do obciągania(oblekania) materiałem.

Guziki pościelowe jak sama nazwa wskazuje  wszywane są do wyrobów pościelowych, ale ze względu na zróżnicowaną średnicę możne je również zastosować do odzieży roboczej i medycznej . W ofercie mamy guziki w kolorze białym (mlecznym) oraz w kolorze bezbarwnym.

Guziki metalowe, które oferujemy składają się z dwóch elementów. Widoczna część guzika czyli główka na stopce występuje w dwóch wariantach: na stopce plastikowej oraz na stopce metalowej. Wszystkie elementy metalowe wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej blachy. Natomiast drugą część stanowi gwóźdź. Dwa w/w elementy łączy się ze sobą poprzez zaciśnięcie specjalną końcówką zamontowaną w napownicy.

Foremki guzików do obciągania(oblekania) materiałem zbudowane są z dwóch elementów. Jednym z elementów jest blaszka, a drugim okrągły element tworzywowy z wyprofilowanym "uchem" umożliwiającym przymocowanie (przyszycie) gotowego już guzika w wyznaczonym przez projektanta miejscu. Gotowy guzik powstaje poprzez nałożenie na blaszkę wyciętego materiału i zaciśnięcie go od spodu(za pośrednictwem specjalnej końcówki) przez drugi tworzywowy element. W sprzedaży mamy foremki guzików w kilku rozmiarach. 

Wszystkie asortymenty potrzebne do zamontowania guzików jeansowych oraz wykonanie guzików z foremek do obciągania(oblekania) sprzedawane są w naszej hurtowni.     

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl